13.6 C
Judeţul Teleorman
marți, mai 14, 2024

CEZ DISTRIBUŢIE SA ANGAJEAZĂ

Articole noi

Info TRhttps://infotr.ro
Stiri, reportaje, anchete si informații din Teleorman.

Funcţia: INGINER PRAM
Departament Exploatare şi Mentenanţă 110 kV – CE 110 kV Alexandria

Cerinţe de calificare:

  • Studii universitare profil electric-prezentare documente în copie;
  • Cunoştinţe şi competenţe tehnice privind activitatea de profilaxie echipamente IT, protecţii digitale şi circuite secundare;
  • Iniţiativă, flexibilitate, adaptare rapidă la un mediu de lucru nou;
  • Atitudine proactivă;
  • Abilităţi de organizare şi gestionare a timpului de lucru;
  • Etică şi integritate morală;
  • Capacitate de lucru în echipă;
  • Capabilitate decizională şi disponibilitate în condiţii de lucru sub stres;
  • Permis de conducere categoria B-prezentare document în copie.

Responsabilităţi principale:

  • Asigurarea mentenanţei instalaţiilor şi echipamentelor electrice de protecţie şi automatizare, profilaxia echipamentelor primare, termografierea instalaţiilor şi echipamentelor electrice aferente RED;
  • Conduce vehiculul aflat în dotare pentru îndeplinirea sarcinilor de serviciu aferente postului.

Se oferă:

  • Pachet salarial motivant;
  • Posibilitatea dezvoltării unei cariere de succes într-o companie multinaţională;
  • Mediu de lucru stimulativ într-o echipă de specialişti.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită până la data de 06.05.2016, ora 13:00, un Curriculum Vitae însoţit de o scrisoare de intenţie, menţionând poziţia pentru care aplică, la sediul CEZ, situat în Alexandria, str. Dunării, nr.145, judeţul Teleorman.

Pentru a consulta bibliografia, accesaţi website-ul CEZ, secţiunea Cariere în CEZ/ Oportunităţi în carieră/ Bibliografie.

Numai persoanele selectate vor fi contactate.

- Advertisement -spot_img
spot_img

Recente

Spitalul Judeţean de Urgenţă Alexandria face angajări. Se caută infirmieră şi asistenţi medicali

În următoarea perioadă, câteva instituţii publice şi primării din judeţul Teleorman vor organiza concurs pentru ocuparea unor funcţii declarate...

Articole similare