4 C
Judeţul Teleorman
marți, noiembrie 30, 2021

Întreruperi în alimentarea cu energie electrică

Articole noi

Şcoală de şoferi GRATUITĂ pentru tinerii fără posibilităţi, din Teleorman. 21 ianuarie 2022, termenul limită de înscriere

Tineri din medii defavorizate, pentru care permisul de conducere este o condiție sau poate fi un avantaj în obținerea...

Angajări la Spitalul Județean Alexandria și Ambulanța Teleorman. Se caută asistent medical principal și șoferi autosanitară

În următoarea perioadă, zeci de posturi vacante vor fi scoase la concurs, în primăriile și instituțiile publice din județul...

3 ocazii în care poţi purta rochia

Rochia este acel obiect vestimentar de nelipsit din garderoba unei femei, mai ales că ne trimite cu gândul la...
Info TRhttps://infotr.ro
Stiri, reportaje, anchete si informații din Teleorman.

                Intreruperi 08.12.2021
                Intreruperi 07.12.2021
Intreruperi 29.11-05.12.2021
Intreruperi 22.11-28.11.2021
Intreruperi 15.11-21.11.2021
Intreruperi 08.11-14.11.2021
Intreruperi 01.11-07.11.2021
Intreruperi 25.10-31.10.2021
Intreruperi 18.10-24.10.2021
Intreruperi 11.10-17.10.2021
Intreruperi 04.10-10.10.2021
Intreruperi 27.09-03.10.2021
Intreruperi 20.09-26.09.2021
Intreruperi 13.09-19.09.2021
Intreruperi 06.09-12.09.2021
Intreruperi 30.08-05.09.2021
Intreruperi 23.08-29.08.2021
Intreruperi 16.08-22.08.2021
Intreruperi 09.08-15.08.2021
Intreruperi 02.08-08.08.2021
Intreruperi 26.07-01.08.2021
Intreruperi 19.07-25.07.2021
Intreruperi 12.07-18.07.2021
Intreruperi 05.07-11.07.2021
Intreruperi 28.06-04.07.2021
Intreruperi 21.06-27.06.2021
Intreruperi 14.06-20.06.2021
Intreruperi 07.06-13.06.2021
Intreruperi 31.05-06.06.2021
Intreruperi 24.05-30.05.2021
Intreruperi 17.05-23.05.2021
Intreruperi 10.05-16.05.2021
                Intreruperi 11.05.2021
                Intreruperi 10.05.2021
Intreruperi 03.05-09.05.2021
Intreruperi 26.04-02.05.2021
Intreruperi 19.04-25.04.2021
Intreruperi 12.04-18.04.2021
Intreruperi 05.04-11.04.2021
Intreruperi 29.03-04.04.2021
Intreruperi 22.03-28.03.2021
Intreruperi 15.03-21.03.2021
Intreruperi 08.03-14.03.2021
Intreruperi 01.03-07.03.2021
Intreruperi 22.02-28.02.2021
Intreruperi 15.02-21.02.2021
Intreruperi 08.02-14.02.2021
Intreruperi 01.02-07.02.2021
Intreruperi 25.01-31.01.2021
Intreruperi 18.01-24.01.2021
Intreruperi 11.01-17.01.2021
Intreruperi 04.01-10.01.2021
Intreruperi 28.12-03.01.2021
Intreruperi 21.12-27.12.2020
Intreruperi 14.12-20.12.2020
Intreruperi 07.12-13.12.2020
Intreruperi 30.11-06.12.2020
Intreruperi 23.11-29.11.2020
Intreruperi 16.11-22.11.2020
Intreruperi 09.11-15.11.2020
Intreruperi 02.11-08.11.2020
Intreruperi 26.10-01.11.2020
Intreruperi 19.10-25.10.2020
Intreruperi 12.10-18.10.2020
Intreruperi 05.10-11.10.2020
Intreruperi 28.09-04.10.2020
Intreruperi 21.09-27.09.2020
Intreruperi 14.09-20.09.2020
Intreruperi 07.09-13.09.2020
Intreruperi 31.08-06.09.2020
Intreruperi 24.08-30.08.2020
Intreruperi 17.08-23.08.2020
Intreruperi 10.08-16.08.2020
Intreruperi 03.08-09.08.2020
Intreruperi 27.07-02.08.2020
Intreruperi 20.07-26.07.2020
Intreruperi 13.07-19.07.2020
Intreruperi 06.07-12.07.2020
Intreruperi 29.06-05.07.2020
Intreruperi 22.06-28.06.2020
Intreruperi 15.06-21.06.2020
Intreruperi 08.06-14.06.2020
Intreruperi 01.06-07.06.2020
Intreruperi 25.05-31.05.2020
Intreruperi 18.05-24.05.2020
Intreruperi 11.05-17.05.2020
Intreruperi 04.05-10.05.2020
Intreruperi 27.04-03.05.2020
Intreruperi 20.04-26.04.2020
                Intreruperi 24.04.2020
                Intreruperi 23.04.2020
Intreruperi 13.04-19.04.2020
                Intreruperi 16.04.2020
                Intreruperi 15.04.2020
                Intreruperi 14.04.2020
                Intreruperi 13.04.2020
Intreruperi 06.04-12.04.2020
                Intreruperi 10.04.2020
                Intreruperi 09.04.2020
                Intreruperi 08.04.2020
                Intreruperi 07.04.2020
                Intreruperi 06.04.2020
Intreruperi 30.03-05.04.2020
                Intreruperi 03.04.2020
                Intreruperi 02.04.2020
                Intreruperi 01.04.2020
                Intreruperi 31.03.2020
                Intreruperi 30.03.2020
Intreruperi 23.03-29.03.2020
Intreruperi 16.03-22.03.2020
Intreruperi 09.03-15.03.2020
Intreruperi 02.03-08.03.2020
Întreruperi 24.02-01.03.2020
Intreruperi 17.02-23.02.2020
Intreruperi 10.02-16.02.2020
Intreruperi 03.02-09.02.2020
Intreruperi 27.01-02.02.2020
Intreruperi 20.01-26.01.2020
Intreruperi 13.01-19.01.2020
Intreruperi 6.01-12.01.2020

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

Recente

Şcoală de şoferi GRATUITĂ pentru tinerii fără posibilităţi, din Teleorman. 21 ianuarie 2022, termenul limită de înscriere

Tineri din medii defavorizate, pentru care permisul de conducere este o condiție sau poate fi un avantaj în obținerea...

Articole similare