10.7 C
Judeţul Teleorman
marți, aprilie 23, 2024

Întreruperi în alimentarea cu energie electrică

Articole noi

Info TRhttps://infotr.ro
Stiri, reportaje, anchete si informații din Teleorman.

Intreruperi 22.04-28.04.2024
Intreruperi 15.04-21.04.2024
Intreruperi 08.04-14.04.2024
Intreruperi 01.04-07.04.2024
Intreruperi 25.03-31.03.2024
Intreruperi 18.03-24.03.2024
Intreruperi 11.03-17.03.2024
Intreruperi 04.03-10.03.2024
Intreruperi 26.02-03.03.2024
Intreruperi 19.02-25.02.2024
Intreruperi 12.02-18.02.2024
Intreruperi 05.02-11.02.2024
Intreruperi 29.01-04.02.2024
Intreruperi 22.01-28.01.2024
Intreruperi 15.01-21.01.2024
Intreruperi 08.01-14.01.2024
Intreruperi 01.01-07.01.2024


Intreruperi 25.12-31.12.2023
Intreruperi 18.12-24.12.2023
Intreruperi 11.12-17.12.2023
Intreruperi 04.12-10.12.2023
Intreruperi 27.11-03.12.2023
Intreruperi 20.11-26.11.2023
Intreruperi 13.11-19.11.2023
Intreruperi 06.11-12.11.2023
Intreruperi 30.10-05.11.2023
Intreruperi 23.10-29.10.2023
Intreruperi 16.10-22.10.2023
Intreruperi 09.10-15.10.2023
Intreruperi 02.10-08.10.2023
Intreruperi 25.09-01.10.2023
Intreruperi 18.09-24.09.2023
Intreruperi 11.09-17.09.2023
Intreruperi 04.09-10.09.2023
Intreruperi 28.08-03.09.2023
Intreruperi 21.08-27.08.2023
Intreruperi 14.08-20.08.2023
Intreruperi 07.08-13.08.2023
Intreruperi 31.07-06.08.2023
Intreruperi 24.07-30.07.2023
Intreruperi 17.07-23.07.2023
Intreruperi 10.07-16.07.2023
Intreruperi 03.07-09.07.2023
Intreruperi 26.06-02.07.2023
Intreruperi 19.06-25.06.2023
Intreruperi 12.06-18.06.2023
Intreruperi 05.06-11.06.2023
Intreruperi 29.05-04.06.2023
Intreruperi 22.05-28.05.2023
Intreruperi 15.05-21.05.2023
Intreruperi 08.05-14.05.2023
Intreruperi 01.05-07.05.2023
Intreruperi 24.04-30.04.2023
Intreruperi 17.04-23.04.2023
Intreruperi 10.04-16.04.2023
Intreruperi 03.04-09.04.2023
Intreruperi 27.03-02.04.2023
Intreruperi 20.03-26.03.2023
Intreruperi 13.03-19.03.2023
Intreruperi 06.03-12.03.2023
Intreruperi 27.02-05.03.2023
Intreruperi 20.02-26.02.2023
Intreruperi 13.02-19.02.2023
Intreruperi 06.02-12.02.2023
Intreruperi 30.01-05.02.2023
Intreruperi 23.01-29.01.2023
Intreruperi 16.01-22.01.2023
Intreruperi 09.01-15.01.2023
Intreruperi 02.01-08.01.2023

Intreruperi 26.12-01.01.2023
Intreruperi 19.12-25.12.2022
Intreruperi 12.12-18.12.2022
Intreruperi 05.12-11.12.2022
                Intreruperi 08.12.2022
                Intreruperi 02.12.2022
Intreruperi 28.11-04.12.2022
Intreruperi 21.11-27.11.2022
Intreruperi 14.11-20.11.2022
Intreruperi 07.11-13.11.2022
Intreruperi 31.10-06.11.2022
Intreruperi 24.10-30.10.2022
Intreruperi 17.10-23.10.2022
Intreruperi 10.10-16.10.2022
Intreruperi 03.10-09.10.2022
Intreruperi 26.09-02.10.2022
Intreruperi 19.09-25.09.2022
Intreruperi 12.09-18.09.2022
Intreruperi 05.09-11.09.2022
Intreruperi 29.08-04.09.2022
Intreruperi 22.08-28.08.2022
                Intreruperi 22.08.2022
Intreruperi 15.08-21.08.2022
Intreruperi 08.08-14.08.2022
Intreruperi 01.08-07.08.2022
Intreruperi 25.07-31.07.2022
Intreruperi 18.07-24.07.2022
Intreruperi 11.07-17.07.2022
Intreruperi 07.07-10.07.2022
Intreruperi 27.06-03.07.2022
Intreruperi 20.06-26.06.2022
                Intreruperi 20.06.2022
Intreruperi 13.06-19.06.2022
Intreruperi 06.06-12.06.2022
Intreruperi 30.05-05.06.2022
Intreruperi 23.05-29.05.2022
Intreruperi 16.05-22.05.2022
Intreruperi 09.05-15.05.2022
Intreruperi 02.05-08.05.2022
                Intreruperi 03.05.2022
                Intreruperi 02.05.2022
Intreruperi 25.04-01.05.2022
Intreruperi 18.04-24.04.2022
Intreruperi 11.04-17.04.2022
Intreruperi 04.04-10.04.2022
Intreruperi 28.03-03.04.2022
Intreruperi 21.03-27.03.2022
Intreruperi 14.03-20.03.2022
Intreruperi 07.03-13.03.2022
Intreruperi 07.03-13.03.2022
Intreruperi 28.02-06.03.2022
Intreruperi 21.02-27.02.2022
Intreruperi 14.02-20.02.2022
Intreruperi 07.02-13.02.2022
Intreruperi 31.01-06.02.2022
                Intreruperi 31.01.2022
Intreruperi 24.01-30.01.2022
Intreruperi 17.01-23.01.2022
Intreruperi 10.01-16.01.2022
Intreruperi 03.01-09.01.2022

Intreruperi 27.12.2021-02.01.2022
Intreruperi 20.12-26.12.2021
Intreruperi 13.12-19.12.2021
Intreruperi 06.12-12.12.2021
                Intreruperi 08.12.2021
                Intreruperi 07.12.2021
Intreruperi 29.11-05.12.2021
Intreruperi 22.11-28.11.2021
Intreruperi 15.11-21.11.2021
Intreruperi 08.11-14.11.2021
Intreruperi 01.11-07.11.2021
Intreruperi 25.10-31.10.2021
Intreruperi 18.10-24.10.2021
Intreruperi 11.10-17.10.2021
Intreruperi 04.10-10.10.2021
Intreruperi 27.09-03.10.2021
Intreruperi 20.09-26.09.2021
Intreruperi 13.09-19.09.2021
Intreruperi 06.09-12.09.2021
Intreruperi 30.08-05.09.2021
Intreruperi 23.08-29.08.2021
Intreruperi 16.08-22.08.2021
Intreruperi 09.08-15.08.2021
Intreruperi 02.08-08.08.2021
Intreruperi 26.07-01.08.2021
Intreruperi 19.07-25.07.2021
Intreruperi 12.07-18.07.2021
Intreruperi 05.07-11.07.2021
Intreruperi 28.06-04.07.2021
Intreruperi 21.06-27.06.2021
Intreruperi 14.06-20.06.2021
Intreruperi 07.06-13.06.2021
Intreruperi 31.05-06.06.2021
Intreruperi 24.05-30.05.2021
Intreruperi 17.05-23.05.2021
Intreruperi 10.05-16.05.2021
                Intreruperi 11.05.2021
                Intreruperi 10.05.2021
Intreruperi 03.05-09.05.2021
Intreruperi 26.04-02.05.2021
Intreruperi 19.04-25.04.2021
Intreruperi 12.04-18.04.2021
Intreruperi 05.04-11.04.2021
Intreruperi 29.03-04.04.2021
Intreruperi 22.03-28.03.2021
Intreruperi 15.03-21.03.2021
Intreruperi 08.03-14.03.2021
Intreruperi 01.03-07.03.2021
Intreruperi 22.02-28.02.2021
Intreruperi 15.02-21.02.2021
Intreruperi 08.02-14.02.2021
Intreruperi 01.02-07.02.2021
Intreruperi 25.01-31.01.2021
Intreruperi 18.01-24.01.2021
Intreruperi 11.01-17.01.2021
Intreruperi 04.01-10.01.2021
Intreruperi 28.12-03.01.2021
Intreruperi 21.12-27.12.2020
Intreruperi 14.12-20.12.2020
Intreruperi 07.12-13.12.2020
Intreruperi 30.11-06.12.2020
Intreruperi 23.11-29.11.2020
Intreruperi 16.11-22.11.2020
Intreruperi 09.11-15.11.2020
Intreruperi 02.11-08.11.2020
Intreruperi 26.10-01.11.2020
Intreruperi 19.10-25.10.2020
Intreruperi 12.10-18.10.2020
Intreruperi 05.10-11.10.2020
Intreruperi 28.09-04.10.2020
Intreruperi 21.09-27.09.2020
Intreruperi 14.09-20.09.2020
Intreruperi 07.09-13.09.2020
Intreruperi 31.08-06.09.2020
Intreruperi 24.08-30.08.2020
Intreruperi 17.08-23.08.2020
Intreruperi 10.08-16.08.2020
Intreruperi 03.08-09.08.2020
Intreruperi 27.07-02.08.2020
Intreruperi 20.07-26.07.2020
Intreruperi 13.07-19.07.2020
Intreruperi 06.07-12.07.2020
Intreruperi 29.06-05.07.2020
Intreruperi 22.06-28.06.2020
Intreruperi 15.06-21.06.2020
Intreruperi 08.06-14.06.2020
Intreruperi 01.06-07.06.2020
Intreruperi 25.05-31.05.2020
Intreruperi 18.05-24.05.2020
Intreruperi 11.05-17.05.2020
Intreruperi 04.05-10.05.2020
Intreruperi 27.04-03.05.2020
Intreruperi 20.04-26.04.2020
                Intreruperi 24.04.2020
                Intreruperi 23.04.2020
Intreruperi 13.04-19.04.2020
                Intreruperi 16.04.2020
                Intreruperi 15.04.2020
                Intreruperi 14.04.2020
                Intreruperi 13.04.2020
Intreruperi 06.04-12.04.2020
                Intreruperi 10.04.2020
                Intreruperi 09.04.2020
                Intreruperi 08.04.2020
                Intreruperi 07.04.2020
                Intreruperi 06.04.2020
Intreruperi 30.03-05.04.2020
                Intreruperi 03.04.2020
                Intreruperi 02.04.2020
                Intreruperi 01.04.2020
                Intreruperi 31.03.2020
                Intreruperi 30.03.2020
Intreruperi 23.03-29.03.2020
Intreruperi 16.03-22.03.2020
Intreruperi 09.03-15.03.2020
Intreruperi 02.03-08.03.2020
Întreruperi 24.02-01.03.2020
Intreruperi 17.02-23.02.2020
Intreruperi 10.02-16.02.2020
Intreruperi 03.02-09.02.2020
Intreruperi 27.01-02.02.2020
Intreruperi 20.01-26.01.2020
Intreruperi 13.01-19.01.2020
Intreruperi 6.01-12.01.2020

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Recente

Angajări în primăriile şi instituţiile din Teleorman. Se caută director medical, şofer, zidar, electrician şi mecanic auto

În următoarea perioadă, câteva instituţii publice şi primării din judeţul Teleorman vor organiza concurs pentru ocuparea unor funcţii declarate...

Articole similare