19.2 C
Judeţul Teleorman
marți, mai 14, 2024

Distribuţie Oltenia angajează Interfaţă terţi

Articole noi

Info TRhttps://infotr.ro
Stiri, reportaje, anchete si informații din Teleorman.

Departament: Monitorizare
Loca
ţ
ia: Alexandria

Cerinţe de calificare:

  • Studii superioare de specialitate în domeniul electric, energetic/ electrotehnic;
  • Experienţă de minim 3 ani în domeniu;
  • Abilitatea de a păstra o atitudine echilibrată şi calmă în orice situaţie;
  • Abilităţi excelente de comunicare, organizare şi gestionare a timpului;
  • Capacitatea de a lucra în echipă, de a gestiona mai multe sarcini, de a fi flexibil la schimbările de strategie, uşor adaptabil la situaţii noi;
  • Cunoştinţe avansate în utilizarea tehnicii de calcul şi alte aplicaţii utilizate în cadrul departamentului;
  • Permis de conducere categoria B.

Responsabilităţi principale:

  • Asigură implementarea procedurilor contractuale cu prestatorul extern de mentenanţă (PEM);
  • Urmăreşte modul de executare în teren a comenzilor şi a documentaţiei înregistrate pe hârtie şi în sistemele SAP şi MWM;
  • Participă la recepţia lucrărilor efectuate cu PEM şi verifică corectitudinea documentaţiei şi a datelor înregistrate în sistemele MWM şi SAP;
  • Monitorizează execuţia contractelor de mentenanţă utilizând rapoarte din sistemele SAP şi MWM şi urmăreşte încadrarea în indicatorii contractuali;
  • Colaborează cu terţii şi entităţile din companie;
  • Asistenţă tehnică privind executarea de lucrări complexe;
  • Colaborează cu autorităţile locale privind accesul în vederea execuţiei de lucrări cu terţi şi forţe proprii;
  • Conduce vehiculul aflat în dotare pentru îndeplinirea sarcinilor de serviciu aferente postului.

Se oferă:

  • Pachet salarial motivant;
  • Posibilitatea dezvoltării unei cariere de succes într-o companie multinaţională;
  • Mediu de lucru stimulativ într-o echipă de specialişti.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită până la data de 30.09.2018, ora 13:00, un Curriculum Vitae însoţit de o scrisoare de intenţie, menţionând poziţia pentru care aplică, la Distribuţie Oltenia, cu sediul în Alexandria, str. T. Vladimirescu, nr. 45-47, jud. Teleorman.

Numai persoanele selectate vor fi contactate.

- Advertisement -spot_img
spot_img

Recente

Spitalul Judeţean de Urgenţă Alexandria face angajări. Se caută infirmieră şi asistenţi medicali

În următoarea perioadă, câteva instituţii publice şi primării din judeţul Teleorman vor organiza concurs pentru ocuparea unor funcţii declarate...

Articole similare