10.6 C
Judeţul Teleorman
marți, mai 14, 2024

Distribuţie Oltenia angajează Coordonator Operaţional-Formaţia Exploatare Staţii şi Linii 110 kV

Articole noi

Info TRhttps://infotr.ro
Stiri, reportaje, anchete si informații din Teleorman.

Departament: Mentenanţă şi Exploatare 110 kV
Locaţ
ia: Alexandria

Cerinţe de calificare

  • Studii superioare de specialitate electrică, energetică, electrotehnică;
  • Cunoştinţe tehnico-energetice privind transportul în distribuţia energiei electrice;
  • Experienţă în exploatarea şi conducerea operativă a instalaţiilor energetice;
  • Bune abilităţi de comunicare şi lucru în echipă;
  • Abilităţi de organizare şi gestionare a timpului;
  • Capacitatea de a gestiona mai multe sarcini, de a fi flexibil la schimbările strategice;
  • Capacitatea de a lucra în situaţii limită;
  • Permis de conducere categoria B.

Responsabilităţi principale:

  • Coordonează activitatea de exploatare şi mentenanţă a staţiilor de transformare 110/MT kV: Videle, Hârleşti, Blejeşti, Preajba, Roşiori, Traianu, Drăgăneşti, Bogdana, Măgura, Vedea.

Se oferă:

  • Pachet salarial motivant;
  • Posibilitatea dezvoltării unei cariere de succes într-o companie multinaţională;
  • Mediu de lucru stimulativ într-o echipă de specialişti.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită până la data de 30.10.2018, ora 13:00, un Curriculum Vitae însoţit de o scrisoare de intenţie, menţionând poziţia pentru care aplică, la sediul Distribuţie Oltenia, situat în localitatea Alexandria, str. Tudor Vladimirescu, nr. 45-47, jud. Teleorman.
Pentru a consulta bibliografia, accesaţi website-ul www.distributieoltenia.ro, secţiunea Cariere /Oportunităţi în carieră / Bibliografie
Numai persoanele selectate vor fi contactate.

- Advertisement -spot_img
spot_img

Recente

DANIEL BĂCANU-Primar Lisa. Cu o echipă de oameni bine instruiţi, comuna Lisa are viitorul asigurat

Daniel Băcanu, candidatul PNL pentru primăria Lisa, este unul dintre cei mai apreciaţi primari din judeţul Teleorman. Serios, onest...

Articole similare