2.5 C
Judeţul Teleorman
marți, ianuarie 18, 2022

Programul filmelor la Happy Cinema Alexandria, perioada 23-29 iulie

Articole noi

PSD a reușit să blocheze repartizarea fondurilor către primăriile din Teleorman

Ședința  extraordinară de astăzi, în care Consiliul Județean a fost convocat pentru ora 12.00, în vederea repartizării bugetului pentru...

Distribuţie Oltenia dotează toţi cei 300 de elevi din programul Ucenic Electrician cu materiale profesionale pentru a face meserie

Cei aproape 300 de elevi înscrişi în programul #UcenicElectrician au intrat în noul an cu materiale şi echipamente profesionale,...

Numărul cazurilor de Covid înregistrate în localităţile din Teleorman, în ultimele 2 săptămâni. Rata de incidenţă este de 1 la mia de locuitori

Conform ultimelor date publicate astăzi, 17 ianuarie 2022, de către Direcţia de Sănătate Publică Teleorman, rata de infectare în...
Info TRhttps://infotr.ro
Stiri, reportaje, anchete si informații din Teleorman.

Vineri,23 Iulie
12:30 Luca – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
12:50 The Croods: A New Age – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
14:40 Space Jam: A New Legacy – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
15:00 Escape Room: Tournament of Champions – Acţiune, Aventuri, Horror, Mister, SF, Thriller, Normal, N15
17:00 Old – Dramă, Mister, Thriller, Premiera, N15
17:20 Gunpowder Milkshake – Acţiune, Aventuri, Thriller, Normal, N15
19:20 Snake Eyes: G.I. Joe Origins – Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Premiera, AP12
19:40 Wrath of Man – Acţiune, Crimă, Thriller, Premiera, N15
22:00 Fast & Furious 9 – Acţiune, Aventuri, Crimă, Thriller, Normal, AP12
22:10 Black Widow – Acţiune, Aventuri, SF, Normal, AP12

Sâmbătă,24 Iulie
10:20 Luca – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
10:40 The Croods: A New Age – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
12:20 Raya and the Last Dragon – Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
12:50 The Croods: A New Age – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
14:40 Space Jam: A New Legacy – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
15:00 Escape Room: Tournament of Champions – Acţiune, Aventuri, Horror, Mister, SF, Thriller, Normal, N15
17:00 Old – Dramă, Mister, Thriller, Premiera, N15
17:20 Gunpowder Milkshake – Acţiune, Aventuri, Thriller, Normal, N15
19:20 Snake Eyes: G.I. Joe Origins – Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Premiera, AP12
19:40 Wrath of Man – Acţiune, Crimă, Thriller, Premiera, N15
22:00 Fast & Furious 9 – Acţiune, Aventuri, Crimă, Thriller, Normal, AP12
22:10 Black Widow – Acţiune, Aventuri, SF, Normal, AP12

Duminică,25 Iulie
10:00 Luca – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
10:30 The Croods: A New Age – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
12:00 Raya and the Last Dragon – Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
12:40 The Croods: A New Age – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
14:20 Space Jam: A New Legacy – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
15:00 Escape Room: Tournament of Champions – Acţiune, Aventuri, Horror, Mister, SF, Thriller, Normal, N15
16:50 Gunpowder Milkshake – Acţiune, Aventuri, Thriller, Normal, N15
17:10 Old – Dramă, Mister, Thriller, Premiera, N15
19:10 Wrath of Man – Acţiune, Crimă, Thriller, Premiera, N15
19:30 Snake Eyes: G.I. Joe Origins – Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Premiera, AP12
21:40 Black Widow – Acţiune, Aventuri, SF, Normal, AP12
22:00 Fast & Furious 9 – Acţiune, Aventuri, Crimă, Thriller, Normal, AP12

Luni,26 Iulie
12:10 Spirit Untamed – Animaţie, Aventuri, Familie, Western, Normal, AG
12:30 The Croods: A New Age – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
14:20 Luca – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
14:40 Abominable (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:30 Space Jam: A New Legacy – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
16:50 Escape Room: Tournament of Champions – Acţiune, Aventuri, Horror, Mister, SF, Thriller, Normal, N15
18:50 Old – Dramă, Mister, Thriller, Premiera, N15
19:10 Godzilla vs. Kong – Acţiune, Dramă, SF, Thriller, Normal, AP12
21:10 Snake Eyes: G.I. Joe Origins – Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Premiera, AP12
21:30 Wrath of Man – Acţiune, Crimă, Thriller, Premiera, N15

Marţi,27 Iulie
12:10 Spirit Untamed – Animaţie, Aventuri, Familie, Western, Normal, AG
12:30 The Croods: A New Age – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
14:20 Luca – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
14:40 Abominable (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:30 Space Jam: A New Legacy – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
16:50 Escape Room: Tournament of Champions – Acţiune, Aventuri, Horror, Mister, SF, Thriller, Normal, N15
18:50 Old – Dramă, Mister, Thriller, Premiera, N15
19:10 Godzilla vs. Kong – Acţiune, Dramă, SF, Thriller, Normal, AP12
21:10 Snake Eyes: G.I. Joe Origins – Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Premiera, AP12
21:30 Wrath of Man – Acţiune, Crimă, Thriller, Premiera, N15

Miercuri,28 Iulie
12:00 Luca – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
12:20 The Croods: A New Age – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
14:10 Luca – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
14:30 The Croods: A New Age – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
16:20 Space Jam: A New Legacy – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
16:40 Escape Room: Tournament of Champions – Acţiune, Aventuri, Horror, Mister, SF, Thriller, Normal, N15
18:40 Old – Dramă, Mister, Thriller, Premiera, N15
19:00 Sputnik – Dramă, Horror, SF, Thriller, Avanpremiera, N15
21:10 Snake Eyes: G.I. Joe Origins – Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Premiera, AP12
21:30 Wrath of Man – Acţiune, Crimă, Thriller, Premiera, N15

Joi,29 Iulie
12:10 The Croods: A New Age – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
12:50 Luca – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
14:20 Abominable (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
14:50 Escape Room: Tournament of Champions – Acţiune, Aventuri, Horror, Mister, SF, Thriller, Normal, N15
16:30 Old – Dramă, Mister, Thriller, Premiera, N15
16:50 Space Jam: A New Legacy – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
18:50 Snake Eyes: G.I. Joe Origins – Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Premiera, AP12
19:20 Sputnik – Dramă, Horror, SF, Thriller, Avanpremiera, N15
21:20 Jungle Cruise – Acţiune, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Avanpremiera, AP12
21:40 Wrath of Man – Acţiune, Crimă, Thriller, Premiera, N15

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

Recente

PSD a reușit să blocheze repartizarea fondurilor către primăriile din Teleorman

Ședința  extraordinară de astăzi, în care Consiliul Județean a fost convocat pentru ora 12.00, în vederea repartizării bugetului pentru...

Articole similare