11.9 C
Judeţul Teleorman
marți, mai 14, 2024

Distribuție Oltenia angajează Specialist Mentenanţă Preventiv

Articole noi

Info TRhttps://infotr.ro
Stiri, reportaje, anchete si informații din Teleorman.

Departament: Mentenanţă şi Exploatare MT-JT
Locația-Roșiori

Cerintele de calificare:
Studii tehnice medii/ superioare în domeniu;
Experiență în activitatea de exploatare şi distribuţie a energiei electrice;
Cunoaşterea instalaţiilor electrice;
Abilităţi de organizare şi gestionare a timpului, de comunicare şi lucru în echipă;
Capacitatea de a gestiona mai multe sarcini, de a fi flexibil la schimbările de strategie;
Utilizarea calculatoarelor portabile, cunoştinţe avansate în utilizarea tehnicii de calcul;
Permis de conducere categoria B.

Responsabilitatile principale:
Suport pentru Coordonatorul Operațional al Punctului de Exploatare MT-JT;
Operează materialele în SAP şi MWM şi este responsabil pentru înregistrarea corectă a acestora în sisteme;
Planifică şi alocă lucrări în MWM, atunci când este cazul;
Analizează rapoarte specifice de anomalii şi neconformităţi din sistemele MWM şi SAP, şi propune soluţii de remediere;
Programare şi alocare comenzi forţe proprii/ terţi;
Execuţie şi procesare comenzi;
Gestiune depozit şi distribuţie materiale;
Termoviziune şi analize tehnice;
Gestiune documente;
Suport tehnic pentru lucrări complexe;
Dispecerizare echipe şi maşini, atunci când este cazul;
Validează datele GIS dacă se constată neconcordanţe în teren;
Conduce vehiculul aflat în dotare pentru îndeplinirea sarcinilor de serviciu aferente postului.

Se oferă:
Pachet salarial motivant;
Posibilitatea dezvoltării unei cariere de succes într-o companie multinațională;
Mediu de lucru stimulativ într-o echipă de specialiști.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită până la data de 15.04.2019, ora 13:00, un Curriculum Vitae însoțit de o scrisoare de intenție, menționând poziția pentru care aplică, la sediul Distribuție Oltenia, situat în Alexandria, str. T.Vladimirescu, nr. 45-49, jud. Teleorman.

Numai persoanele selectate vor fi contactate.

- Advertisement -spot_img
spot_img

Recente

DANIEL BĂCANU-Primar Lisa. Cu o echipă de oameni bine instruiţi, comuna Lisa are viitorul asigurat

Daniel Băcanu, candidatul PNL pentru primăria Lisa, este unul dintre cei mai apreciaţi primari din judeţul Teleorman. Serios, onest...

Articole similare