13.6 C
Judeţul Teleorman
miercuri, mai 15, 2024

Distribuție Oltenia angajează

Articole noi

Info TRhttps://infotr.ro
Stiri, reportaje, anchete si informații din Teleorman.

Funcția: Inginer PRAM
Departament: Mentenanţă şi Exploatare 110 kV
Locația: Alexandria

Cerințe de calificare:

  • Studii universitare cu profil electroenergetic;
  • Capacitatea de a gestiona mai multe sarcini de muncă pe durata programului de muncă;
  • Abilităţi de organizare şi gestionare a timpului de lucru;
  • Capacitate de muncă şi de decizie în situaţii limită;
  • Adaptabilitate la situaţii noi şi receptivitate la schimbare;
  • Permis de conducere categoria B.

Responsabilități principale:

  • Executa activităţi de exploatare şi mentenanţă a echipamentelor de protecţie, măsurare, comandă, profilaxia şi termoviziunea aparatajului primar din gestiunea centrului de distribuţie;
  • Conduce vehiculul aflat în dotare pentru îndeplinirea sarcinilor de serviciu aferente postului.

Se oferă:

  • Pachet salarial motivant;
  • Posibilitatea dezvoltării unei cariere de succes într-o companie multinațională;
  • Mediu de lucru stimulativ într-o echipă de specialiști.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită până la data de 06.07.2017, ora 13:00, un Curriculum Vitae însoțit de o scrisoare de intenție, menționând poziția pentru care aplică, la sediul Distribuţie Oltenia, situat în localitatea Alexandria, str. Negru Vodă, nr. 212, jud. Teleorman.

Pentru a consulta bibliografia, accesati website-ul www.distributieoltenia.ro, secţiunea Cariere în CEZ/Oportunităţi în carieră / Bibliografie

Numai persoanele selectate vor fi contactate.

- Advertisement -spot_img
spot_img

Recente

Spitalul Judeţean de Urgenţă Alexandria face angajări. Se caută infirmieră şi asistenţi medicali

În următoarea perioadă, câteva instituţii publice şi primării din judeţul Teleorman vor organiza concurs pentru ocuparea unor funcţii declarate...

Articole similare