19.6 C
Judeţul Teleorman
marți, mai 14, 2024

Distribuţie Oltenia angajează

Articole noi

Info TRhttps://infotr.ro
Stiri, reportaje, anchete si informații din Teleorman.

Funcţia: Coordonator Operaţional Formaţie PRAM
Departament: Mentenanţă şi Exploatare 110 kV
Locaţia: Alexandria

Cerinţe de calificare:

▪ Studii universitare cu profil electroenergetic;
▪ Capacitatea de a gestiona mai multe sarcini de muncă pe durata programului de muncă;
▪ Abilitaţi de organizare şi gestionare a timpului de lucru;
▪ Capacitate de muncă şi de decizie în situaţii limită;
▪ Adaptabilitate la situaţii noi şi receptivitate la schimbare;
▪ Permis de conducere categoria B.

Responsabilităţi principale:

▪ Coordonează activităţi de exploatare şi mentenanţă a echipamentelor de protecţie, măsurare şi comandă, profilaxia si termoviziunea aparatajului primar din gestiunea centrului de distribuţie;
▪ Conduce vehiculul aflat în dotare pentru îndeplinirea sarcinilor de serviciu aferente postului.

Se oferă:

▪ Pachet salarial motivant;
▪ Posibilitatea dezvoltării unei cariere de succes într-o companie multinaţională;
▪ Mediu de lucru stimulativ într-o echipă de specialişti.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită până la data de 19.04.2017, ora 13:00, un Curriculum Vitae însoţit de o scrisoare de intenţie, menţionând poziţia pentru care aplică, la sediul Distribuţie Oltenia, situat în localitatea Alexandria, str. Negru Vodă, nr. 212 jud. Teleorman.

Pentru a consulta bibliografia, accesati website-ul www.distributieoltenia.ro, secţiunea Cariere/Oportunităţi în carieră / Bibliografie

Numai persoanele selectate vor fi contactate.

- Advertisement -spot_img
spot_img

Recente

Spitalul Judeţean de Urgenţă Alexandria face angajări. Se caută infirmieră şi asistenţi medicali

În următoarea perioadă, câteva instituţii publice şi primării din judeţul Teleorman vor organiza concurs pentru ocuparea unor funcţii declarate...

Articole similare