11 C
Judeţul Teleorman
marți, mai 14, 2024

Distribuţie Oltenia angajează

Articole noi

Info TRhttps://infotr.ro
Stiri, reportaje, anchete si informații din Teleorman.

Funcţia: Electrician Exploatare Staţii

Departament: Mentenanţă şi Exploatare staţii 110 kV

Locaţia: Alexandria-staţiile Videle, Blejeşti, Preajba, Hîrleşti, Drăgăneşti

Cerinţe de calificare:

▪ Studii medii: şcoală profesională sau liceu cu profil electric (calificare electrician)-prezentare documente în copie;

▪ Autorizare ANRE-electrician autorizat, constituie avantaj-prezentare document de autorizare în copie;

▪ Experienţă în exploatarea şi mentenanţa RED 110 kV, cel puţin 2 ani;

▪ Capacitatea de a gestiona mai multe sarcini de muncă pe durata programului de muncă;

▪ Abilităţi de organizare şi gestionare a timpului de lucru;

▪ Capacitate de muncă şi de decizie în situatii limită;

▪ Adaptabilitate la situaţii noi şi receptivitate la schimbare;

▪ Permis de conducere categoria B-prezentare document în copie.

Responsabilităţi principale:

▪ Efectuează serviciul de exploatare a instalaţiilor şi echipamentelor electrice aferente RED din staţiile electrice de transformare 110/20 kV pe baza graficelor lunare aprobate;

▪ Răspunde şi intervine în instalaţiile şi echipamentele electrice la solicitările de intervenţie;

▪ Conduce vehiculul aflat în dotare pentru îndeplinirea sarcinilor de serviciu aferente postului.

Se oferă:

▪ Pachet salarial motivant;

▪ Posibilitatea dezvoltării unei cariere de succes într-o companie multinaţională;

▪ Mediu de lucru stimulativ într-o echipă de specialişti.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită până la data de 10.04.2017, ora 13:00, un Curriculum Vitae însoţit de o scrisoare de intenţie, menţionând poziţia pentru care aplică, la sediul Distribuţie Oltenia, situat în Alexandria, str. Negru Vodă, nr. 212 , jud. Teleorman.

Numai persoanele selectate vor fi contactate.

- Advertisement -spot_img
spot_img

Recente

Rezultate foarte bune pentru Sportivii Secţiei de Karate la Cupa României de Karate SKDUN 2024

În perioada 11-12.05.2024 sportivii Secţiei de Karate din cadrul CSM ALEXANDRIA, aflaţi sub pregătirea lui Sensei Caracaleanu Sorin Gabriel...

Articole similare