11 C
Judeţul Teleorman
marți, mai 14, 2024

CEZ DISTRIBUTIE SA ANGAJEAZĂ

Articole noi

Info TRhttps://infotr.ro
Stiri, reportaje, anchete si informații din Teleorman.

Funcţia: Inginer PRAM
Departament Exploatare şi Mentenanţă 110 kV-CE 110 kV Alexandria

Cerinţe de calificare:
Studii universitare cu profil electric-prezentare documente în copie;
Cunoştinţe şi competenţe tehnice privind activitatea de profilaxie echipamente IT, protecţii digitale şi circuite secundare;
Iniţiativă, flexibilitate, adaptare rapidă la medii de lucru noi;
Atitudine proactivă;
Abilităţi de organizare şi gestionare a timpului de lucru;
Etică şi integritate morală;
Capacitate de lucru în echipă;
Capabilitate decizională şi disponibilitate în condiţii de lucru sub stres;
Permis de conducere categoria B-prezentare document în copie;

Responsabilităţi principale:
Asigurarea mentenanţei instalaţiilor şi echipamentelor electrice de protecţie şi automatizare, profilaxiei echipamentelor primare, termografierea instalaţiilor şi echipamentelor electrice, aferente RED;
Conduce vehiculul aflat în dotare pentru îndeplinirea sarcinilor de serviciu aferente postului.

Se oferă:
Pachet salarial motivant;
Posibilitatea dezvoltării unei cariere de succes într-o companie multinaţională;
Mediu de lucru stimulativ într-o echipă de specialişti.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită până la data de 03.11.2016, ora 13:00, un Curriculum Vitae însoţit de o scrisoare de intenţie, menţionând poziţia pentru care aplică, la sediul CEZ, situat în Alexandria, str. Tudor Vladimirescu, nr. 43-47, jud. Teleorman.
Pentru a consulta bibliografia, accesaţi website-ul CEZ, secţiunea Cariere in CEZ/Oportunităţi în carieră/ Bibliografie.
Numai persoanele selectate vor fi contactate.

- Advertisement -spot_img
spot_img

Recente

Rezultate foarte bune pentru Sportivii Secţiei de Karate la Cupa României de Karate SKDUN 2024

În perioada 11-12.05.2024 sportivii Secţiei de Karate din cadrul CSM ALEXANDRIA, aflaţi sub pregătirea lui Sensei Caracaleanu Sorin Gabriel...

Articole similare